Veiling

21 oktober in CC Elckerlyc 14.00 uur, zaal open om 13.30 uur

Schilderijen, beelden, zeefdrukken, etsen, keramiek, foto's, airbrush en tekeningen

Kijkdagen 7 & 14 oktober van 14.00 – 17.00 uur in het gemeentehuis

Veel kunstenaars zullen zelf aanwezig zijn en er is live muziek

Bekijk alle 88 werken die geveild worden, in 2 presentaties

  • De prijs is het inzetbedrag bij de veiling, tenzij er al een hoger bod is via een vastgelegde biedopdracht.
  • De inzetprijs is bepaald door de kunstenaar. Daarmee heeft Stichting de Wandelgangen zich niet bemoeid. Ieder heeft een eigen motivatie gehad om tot een bedrag te komen. Daardoor lopen de inzetbedragen uiteen. Dit zegt niets over de kwaliteit van het werk.

Nrs 1 – 44

Druk op afspelen  playknop om te starten / verder te gaan en op de pauzeknop  pauzeknop  om het werk en de info rustig te bekijken.

Sporttypes
1 • Sporttypes 1, 2 en 3 • Frans Damen • acrylverf • 46 x 36 • € 595,-
2 • Vigneron • Piet Kuijpers • aquarel • 50 x 70 • € 200,-
3 • De beschuitkist • Ton van Meerendonk • olieverf op paneel • 50 x 60 • € 750,-
4 • Tweeluik zonder titel • Annie van Riel • olieverf op doek • 2 x 20 x 20 • € 60,-
5 • Kleurige kom • Hennie Vester • keramiek • 24 x 12 • € 30,-
6 • Lentekriebels • Marije van Stiphout • gemengde techniek op doek • 100 x 100 • € 750,-
7 • Uitvogelen • Gert-Jan Verwiel • travertijn • 40 hoog • € 450,-
8 • Waddenzee • Carla van Gisbergen • acrylverf op metaal • 120 x 100 • € 975,-
9 • Stekelvaas • Hennie Vester • keramiek • 24 x 30 • € 80,-
10 • Lentedag • Suzan Paulissen • olieverf op doek • 120 x 110 • € 1195,-
11 • Na de zomer • Carla van Gisbergen • acrylverf op metaal • 100 x 100 • € 750,-
12 • Achteromkijkende vogel • Gert-Jan Verwiel • Egyptisch serpentijn• 15 hoog • € 350,-
13 • Inkijk • Marije van Stiphout • gemengde techniek op paneel • 90 x 90 • € 750,-
14 • Zonder titel • Nel Verdaasdonk • olieverf op canvas • 2 x 30 x 80 • € 200,-
15 • Dikke kippen • Paula Putters • aquarel • 60 x 50 • € 175,-
16 • Berken, tweeluik • Suzan Paulissen • olieverf op doek • 2 x 40 x 100 • € 995,-
17 • Ilja • Piet Kuijpers • aquarel • 50 x 70 • € 200,-
18 • Fields of colour • Keeley Degreef • acryl/olieverf collage op doek • 100 x 100 • € 550,-
19 • Penelope • Lucy Bex • brons met granieten zuil • 48 hoog, zuil 83 hoog • € 995,-
20 • Glas • Jeanne Hendrikse • acrylverf op linnen • 97 x 75 • € 495,-
21 • Mountain meadows • Keeley Degreef • acryl/olieverf collage op doek • 100 x 100 • € 550,-
22 • Twee Masai • Marlis Degreef • brons • 60 hoog, met sokkel • € 600,-
23 • Veldboeket • Paula Putters • aquarel • 70 x 50 • € 225,-
24 • The handmaid’s tale • Ton van Meerendonk • olieverf op paneel • 60 x 90 • € 895,-
25 • Together • Louise van den Heuvel • acrylverf • 70 x 30 • € 250,-
26 • Zonder titel 1 • Jo van den Dungen • acrylverf • 120 x 100 • € 600,-
27 • Into the dark forest • Jan Meijer • olieverf en airbrush op linnen • 200 x 150 • € 200,-
28 • Summertime • Els Verhoeven • olieverf op linnen • 140 x 100 • € 600,-
29 • Verlangen • Lucy Bex • brons met granieten zuil • 59 hoog, zuil 39 hoog • € 995,-
30 • Bikse toren • Wim Bastijn • acrylverf op canvas • 30 x 70 • € 75,-
31 • Bloemrijk • Louise van den Heuvel • acrylverf • 50 x 50 • € 250,-
32 • Houvast • Marlis Degreef • brons • 10 x 50 • € 395,-
33 • Zonder titel 2 • Jo van den Dungen • acrylverf • 80 x 100 • € 400,-
34 • Wabi Sabi koraal • Wil Agema • pigmenten, assen, zand en was op papier • 24 x 10 • € 200,-
35 • Portugal • Frans Damen • acrylverf • 60 x 80 • € 225,-
36 • Zomerliefde • Anne-Marie van Dooren • acrylverf op linnen • 80 x 80 • € 650,-
37 • Sardinië • Els Verhoeven • gem. techniek op linnen • 40 x 120 • € 275,-
38 • Roman glass • Ton van Meerendonk • olieverf op paneel • 50 x 30 • € 475,-
39 • Zonder titel • Annie van Riel • olieverf op doek • 120 x 100 • € 250,-
40 • Zonder titel • Yvonne van der Made • zeefdruk, ingelijst • 55 x 75 • € 95,-
41 • Mona in blue • Wim Bastijn • acrylverf op canvas • 60 x 80 • € 100,-
42 • Twee vazen • Jan Meijer • aardewerk handgedraaid • 30 hoog • € 60,-
43 • Klimop, tweeluik • Jan Duijvekam • keramiek tableau • 2 x 30 x 60 • € 300,-
44 • Wabi Sabi blauw • Wil Agema • pigmenten, assen, zand en was op papier • 24 x 13 • € 200,-

Ga door naar nrs 45 – 88 >>

De veiling is mede mogelijk gemaakt door

annetje
vandeven gemeente
elckerlyc
vanspreeuwel dejong