Nrs 45 – 88

Druk op afspelen  playknop om te starten / verder te gaan en op de pauzeknop  pauzeknop  om het werk en de info rustig te bekijken.

45 • Joe-kata • Judith Donders • keramiek met lint • 28 x 45 • € 250,-
46 • Lentebos • Anne-Marie van Dooren • acrylverf op linnen • 80 x 100 • € 750,-
47 • Tot ziens • Niko van den Broek • olieverf op doek • 60 x 80 • € 250,-
48 • Ganzenkoppel • Leo Heerkens • geoxideerd staal • 55 x 48 x 17 • € 600,-
49 • Vluchtgedrag • Janny Broeckx • acrylverf op katoen • 115 x 80 • € 300,-
50 • Oogluikend • Jeanne Hendrikse • acrylverf op linnen • 75 x 35 • € 225,-
51 • Blauwe bessen • Ghisèle Bertens • acrylverf op katoen • 100 x 90 • € 350,-
52 • Ochtend • Jeanne Hendrikse • ets / aquatint, lino en goud • 30 x 24 • € 95,-
53 • Samenhang • Janine van Rijswijk • collage beschilderd • 60 x 80 • € 450,-
54 • Ode aan Jeroen Bosch • Josée de With • acrylverf, houtskool, spuitbus acryl • 100 x 100 • € 495,-
55 • Wachter • Frans van de Sande • hardsteen en graniet • 14 x 32 x 10 • € 200,-
56 • Zonder titel 1 • Tonnie van de Sande • olieverf op doek • 40 x 30 • € 150,-
57 • Elena • Judith Donders • keramiek en houten tak • 11 x 20 • € 85,-
58 • Vogelnest • Leo Heerkens • staal en roestvrij staal • 25 x 30 x 20 • € 450,-
59 • Mira–P (2/5) • Koen Ketelaars • zeefdruk, inkt op papier • 94 x 64 • € 250,-
60 • Basilique Notre Dame la Blanche • Lia Heffels • pentekening • 50 x 60 • € 250,-
61 • Schaal oker • Louis de Groot • keramiek • 42 doorsnede • € 50,-
62 • Compositie met rood • Niko van den Broek • olieverf op doek • 50 x 70 • € 200,-
63 • Paarse bonen • Ghisèle Bertens • acrylverf op katoen • 90 x 100 • € 350,-
64 • Zonder titel 2 • Tonnie van de Sande • olieverf op doek • 60 x 40 • € 150,-
65 • De kleine parade • Jan Duijvekam • keramiek tableau • 70 x 95 • € 550,-
66 • Abstracte compositie • Josée de With • acrylverf, spuitbus acryl • 80 x 100 • € 450,-
67 • Gedragenheid 1 • Floor Anne de With • fotografie • 20 x 30 • € 65,-
68 • Omhoog • Jan Duijvekam • keramiek tuinbeeld • 150 hoog • € 700,-
69 • Een Hollands jaar • Janine van Rijswijk • collage beschilderd • 81 x 112 • € 750,-
70 • Zonnebloemen • Ghisèle Bertens • acrylverf op canvas • 140 x 100 • € 450,-
71 • Bezwering • Leo Heerkens • brons op eiken sokkel • 115 x 82 x 430 • € 5500,-
72 • Spoorzone Tilburg • Leo van Osch • olieverf op paneel • 40 x 50 • € 175,-
73 • Kleurrijk abstract • Hans Smolders • acrylverf op karton • 72 x 102 • € 75,-
74 • St. Maartenskerk Zaltbommel • Lia Heffels • pentekening • 50 x 60 • € 250,-
75 • Schaal groen • Louis de Groot • keramiek • 30 doorsnede • € 30,-
76 • Beart • Jan Habraken • acrylverf op doek • 80 x 120 • € 300,-
77 • Gedragenheid 2 • Floor Anne de With • fotografie • 20 x 30 • € 65,-
78 • Play me (5/5) • Koen Ketelaars • zeefdruk, inkt op papier • 53 x 43 • € 85,-
79 • Waarom • Janny Broeckx • acrylverf op katoen • 80 x 60 • € 250,-
80 • Schaal blauw • Louis de Groot • keramiek • 42 doorsnede • € 50,-
81 • Herfst • Leo van Osch • aquarel op glas • 30 x 40 • € 125,-
82 • Emmanuelle • Jan Habraken • acrylverf op doek • 120 x 80 • € 300,-
83 • Magnolia Virginia • Josée de With • foto's op papier, acrylverf, houtskool • 80 x 100 • € 450,-
84 • Vrouwengezicht • Hans Smolders • acrylverf op karton • 72 x 102 • € 75,-
85 • Gedragenheid 3 • Floor Anne de With • fotografie • 20 x 30 • € 65,-
86 • Regte heide • Irma Verbunt • olieverf op canvas • 50 x 60 • € 200,-
87 • Verwondering • Nel Verdaasdonk • olieverf op canvas • 80 x 60 • € 300,-
88 • Bomen • Irma Verbunt • olieverf op linnen • 60 x 70 • € 200,-

De veiling is mede mogelijk gemaakt door

annetje
vandeven gemeente
elckerlyc
vanspreeuwel dejong